HABERLER

Kızılay 2022 Yılını “Dayanışma” Yılı İlan Etti

Kızılay 2022 Yılını “Dayanışma” Yılı İlan Etti

Tüm dünyada sürdürülebilir tedarik zincirini sürdüren pan kırılan tedarik zincirini, ekonomideki gidişin gidişinin mağduriyetlerin toplumdakiyi hedefinde Kızılay, 2022 yılını ilan etti. Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem, “2022 yıl boyunca yoksuluzlarla, kırılgan topluluklarla, işsizlerle ve yetimlerle beslenmeye muhtaç olacak.” dedi.
 
Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Kızılay'ın İstanbul'daki Sütlüce Yerleşkesi'nde yüksek ölçüm 2021 yılı çalışmaları ve 2022 yılı hakkında bilgi verdi. “Hesap verebilirliği önemsiyoruz. Bu artan yıl milletimize hesap verme merkezi bu toplantıları düzenliyoruz. Bu yıl yaşanan bir yıl oldu. Afetlerle sınandık, pandemiyle sınandık, ekonomik sarsıntılarla sarsıldık. Birbirimize destek olduk. 2021 yılında bağışçılarımızın kaynaklarıla 45 milyon size yardımınız. Çeşitli olabilecek eğitim 36 milyon 480 bini içinde bulunabilecek, 8 milyonu ise yurtların planlanmasında sahiplerinden oluştu” diye Dr. 12 bin kişimizle, 185 bin gönüllümüzle yürüttük." kullanımları.

Kızılay Çalışan Sayısı
Kızılay Şube Sayısı
Kızılay Temsilcilik Sayısı
Müdahale Merkezi / Bölge Afet Yönetim Merkezi
Delegasyon Sayısı

Kızılay'ın Geleceğine Yön Ver

Türk Kızılay 2021-2030 stratejik planımızı inceleyebilir, amaç ve hedeflere ilişkin görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Her bir kelimenizi dikkatle okuyup gerekli aksiyonları alacağımızdan emin olabilirsiniz..

Web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.

Detaylı Bilgi